Máme pro vás ČERVNOVOU SOUTĚŽ! Tentokrát soutěžíme o 3 výtisky knihy s názvem Masové kuličky se šlehačkou, jejímž autorem je Vítězslav Jareš.

Knihy do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada. Pokud chcete vědět o knize více (nebo si v ní přímo zalistovat), podívejte se zde.

Soutěž trvá do neděle 4. června 2023 a zúčastnit se můžete na našem Instagramu. Ze všech soutěžících vybereme 3 výherce.

Příběh dává nahlédnout pod pokličku práce ve velkém obchodním řetězci s nábytkem, kde dochází k nejrůznějším situacím jak mezi zaměstnanci, tak se zákazníky. Martina, která je právě přijata, se postupně seznamuje s novými kolegy, z nichž někteří řeší nejen pracovní problémy, ale i soukromé záležitosti. Postupně zjišťuje, že jako skoro všude se mezi nimi vytváří síť vztahů utkaných ze sympatií, podpory, intrik, paktování se, řevnivosti, nenávisti a úskoků. Do tohoto labyrintu vztahů a emocí se dostane i Martina, hlavní hrdinka románu o obyčejných lidech, obyčejných vztazích a obyčejných věcech, lehce okořeněného humorem.
Jak se v novém prostředí Martina zorientuje? A kdo nakonec prohraje sázku a bude muset sníst oněch padesát kuliček se šlehačkou?