soutezMáme pro vás prosincovou soutěž! Společně s Metaforou můžete soutěžit o dvě knižní novinky, a to:  Yrsa Sigurdardóttir: Pamatuji si vás všechny Sykesová Lucy a Piazzaová Jo: Tý potvoře to nedaruju. První z nich vás zavede k islandskému fjordu, kde leží město duchů. Yrsa slibuje pořádnou dávku napětí, kdy naberete dech až na konci. Druhá kniha je něco pro milovníky Ďábel nosí Pradu. Jedná se Neuvěřitelně stylový a zlomyslně zábavný příběh o světě módy, módních časopisech digitálního věku, souboji generací, selfíčkách, Twitteru a Instagramu.

Po rozkliknutí názvu knih si můžete přečíst jejich anotaci.

Soutěž trvá do neděle 13. prosince  a chcete-li se zúčastnit, dejte ,,like“ pod tento článek na našem Facebooku a do komentářů připište, o jakou knihu máte zájem. Ze všech soutěžících budou vybráni 2 výherci, kteří obdrží knihu dle výběru a budou následně prostřednictvím Facebookové zprávy kontaktováni.

Po skončení soutěže si zkontrolujte zprávy v kolonce ,,žádosti zpráv“, právě zde může být naše zpráva o výhře. A nezapomeňte, že adresa, na kterou si chcete nechat knihu poslat, musí být v ČR. Přejeme hodně štěstí!

Knihy do soutěže věnuje

logo