AKZ677Epická sága George R. R. Martina a předloha seriálu Hra o trůny dobývá svět. Knižní forma této fantasy série čítá již tři díly – Hra o trůny, Střet králů a novinku Bouře mečů. A právě o audioknihu Bouře mečů od vydavatelství Tympanum hrajeme v této soutěži. Audiokniha má neuvěřitelných více jak 63 hodin, takže si ji můžete vychutnávat skutečně dlouho.

 

Anotace knihy:

Píseň ledu a ohně – Kniha třetí
Je jen jedna hra. Každý v ní touží vyhrát. Všichni v ní musí zemřít… Epická sága George R. R. Martina a předloha seriálu HBO Hra o trůny pokračuje.
Z pěti uchazečů o trůn Západozemí je jeden mrtvý, další upadli v nemilost, a boj, v němž jsou bez skrupulí rušena stará spojenectví, zuří nemilosrdně dál. Každý podniká odhodlanou výpravu za své vítězství, a všichni dohromady halí svět do temné bouře mečů. Ta je však pouhou dětskou šarvátkou ve srovnání s válkou mezi silami dobra a zla, jejíž hrozba se blíží…

Chcete-li se soutěže zúčastnit, napište pod tento článek na náš Facebook nebo zde do komentářů alespoň dvě knihy, které se na Audiotéce staly bestsellerem za poslední měsíc. Nezapomeňte připojit svůj e-mail!

Soutěž trvá do pátku 24. 4. 2015, kdy bude vybrán jeden výherce audioknihy Bouře mečů.

AUDIOTEKA tympanum-MAX