Máme pro vás MÁJOVOU SOUTĚŽ! Tentokrát soutěžíme o 3 výtisky knihy s názvem Ďáblova cesta, jejímž autorem je Robert Bryndza.

Knihy do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada. Pokud chcete vědět o knize více (nebo si v ní přímo zalistovat), podívejte se zde.

Soutěž trvá do pátku 5. května 2023 a zúčastnit se můžete na našem Instagramu. Ze všech soutěžících vybereme 3 výherce.

Neopatrnost při každodenním ranním plavání přivede Kate Marshallovou až do nemocnice, kde potká Jean Julingsovou. Ta jí vypráví srdcervoucí příběh, jak se před jedenácti lety během táboření na místě zvaném Ďáblova cesta ztratil její tříletý vnuk Charlie.
Kate, ještě otřesená z toho, že se málem utopila, souhlasí, že se s Tristanem Harperem případu ujmou a pokusí se zjistit, co se tehdy mohlo stát. Když se Kateina a Tristanova detektivní agentura začne událostmi té osudné noci zabývat, zjistí, že Jean má problematickou minulost, a navíc jim neříká úplnou pravdu.
Co se tehdy na Ďáblově cestě uprostřed vřesovišť a bažin stalo? Byl Charlie unesen? Nebo spadl do řeky, která mizí v Ďáblově rokli?
Když Kate a Tristan zjistí, že sociální pracovnice, která se tehdy o Jean a její dceru Becky zajímala, byla nalezena brutálně zavražděná krátce poté, co Charlie zmizel, budou muset přehodnotit vše, co si do té doby o případu mysleli…