Červen, který je označován jako měsíc audioknih se nám pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Na Audiotéce se nesl, a ještě pár dní nese ve znamení emocí. Proč právě emocí? Protože poslech audioknih dokáže vzbudit velmi širokou škálu pocitů. Budete cítit radost? Dojetí? Nebo překvapení? Je to jen na vás, po jaké audioknize sáhnete. Na oslavu tohoto měsíce vybrala Audiotéka každý týden 8 nových titulů za akční cenu 99 Kč.

Tituly v akci pro čtvrtý červnový týden (22.6 – 28.6.2020)

Co ta usmívající se dáma se sluchátky v uších v tramvaji? Co asi může právě poslouchat? Titul Dracula to asi nebude. Co když máte, ale chuť na příval napětí a starou dobrou klasiku? V tom případě po této audioknize určitě sáhněte. Pokud se však chcete s chutí zasmát, Literární poklesky v kompletním znění budou tím pravým ořechovým. Africká zima vás zase přinutí více si vážit vymožeností, které v naší zemi máme. Tyto a další tituly jsou do konce týdne za jednotnou cenu 99 Kč!

Dracula

Titul Dracula by se dal popsat jako nejklasičtější klasika hororového žánru. V podání Paula Soukupa je audiokniha skutečnou lahůdkou pro všechny ty, kteří si chtějí nechat běhat mráz po zádech. Hlavním hrdinou příběhu je právník Jonathan Harker, který odcestuje do Transylvánie, konkrétně na hrad hraběte Drákuly. Vrátit se spát domů, ale nebude vůbec jednoduché. Co se stane, když odhalí jedno krvavé tajemství?

Africká zima

Český lékař, Tomáš Šebek, který je jedním ze zástupců mezinárodní organizace Lékaři bez hranic, se vydává na místa, která běžní lidé znají akorát z televizní obrazovky. Jeho odhodlání je pomáhat tam, kde má tradiční léčitel daleko větší respekt než lékař vzdělaný na Západě. Setkává se se situacemi, které si člověk v naší zemi dokáže jen těžko představit. Infekční a tropické nemoci, lidé na prahu smrti. Tato audiokniha dokáže pomalu odkrývat to nejcennější, samotný lidský život.

Literární poklesky – komplet

Tento titul obsahuje komplet povídkového cyklu Literární poklesky, jejichž autorem je Stephen Leacock. Když řekneme, že je to britská klasika v té nejlepší podobě, určitě nebudeme daleko od pravdy. Autor využívá skvělý humor, nadsázku a duchaplný nadhled. V povídkách se zaposloucháte do příběhů plných lidské pošetilosti, pokrytectví a snobismu. „Jsou momenty, kdy někomu chcete přečíst povídku, ale není vám rozumět, protože bubláte smíchy, jak si to živě představujete“, i takto popisují toto dílo samotní čtenáři.