8cc3acc2c6S novým měsícem máme pro vás další soutěž. Tentokrát můžete vyhrát jeden ze tří strhujících románů Krotitel od Camilly Läckberg, jejíž knihy vychází v 55 zemích a v 38 jazycích. Prodeje již překročily 15 milionů výtisků a autorka je tedy právem označována za královnu severské detektivky.

Podle slov samotné autorky je Krotitel nejpropracovanějším románem její detektivní série se sympatickou vyšetřovatelskou dvojicí – policistou Patrikem Hedströmem a spisovatelkou Erikou Falckovou. Společně tentokrát vyšetřují rodinnou tragédii, která má možná mnohem děsivější pozadí, než se na první pohled zdálo.

Na zasněžené silnici u lesa srazí auto polonahou, dezorientovanou dívku. Obětí nešťastné nehody je patnáctiletá Victoria, která před čtyřmi měsíci beze stopy zmizela. Při ohledání vychází najevo, že byla vystavena nelidskému zacházení. Patrik Hedström s kolegy z celého kraje horečně pátrají po pachateli, protože podobný osud hrozí dalším pohřešovaným dívkám. Erika Falcková souběžně navštěvuje ve vězení Lailu Kowalskou, která byla před třiceti lety odsouzena za vraždu násilnického manžela. Chce o ní napsat knihu, Laila však odmítá o události mluvit. Erika získává pocit, že se celá rodinná tragédie odehrála trochu jinak. Je možné, že tento třicet let starý případ souvisí s Victoriinou smrtí?

Soutěž trvá do středy 17. června a chcete-li se zúčastnit, dejte ,,like“ pod tento článek na našem Facebooku. Ze všech soutěžících budou vybráni 3 výherci, kteří budou následně prostřednictvím Facebookové zprávy kontaktováni.

Jen připomínáme – zkontrolujte si, zda máte povolenou možnost přijímání zpráv. Stává se nám totiž, že máme výherce, ale nemůžeme jej kontaktovat, neboť nemá povoleno přijímání zpráv. Nemáme tedy jak získat jeho adresu, a proto pak musíme cenu poslat dalšímu v pořadí. Také se nám stává, že se výherce ani po týdnu urgencí neozve s adresou, a tudíž musíme výhru postoupit opět dalšímu výherci v pořadí. Proto si prosím nezapomeňte po skončení soutěže co nejdříve zkontrolovat zprávy, zda jste nevyhráli. A nezapomeňte, že adresa, na kterou si chcete nechat knihu poslat, musí být v ČR. Přejeme hodně štěstí!

Knihy do soutěže věnuje
logo-albatros-media-5162a4e38cf92