large (6)Zpříjemněte si první školní dny a soutěžte s Albatrosmedia o novinku Dvůr trnů a růží slavné autorky Sarah J. Maasové

Jedná se o úžasný a mrazivý příběh na motivy Krásky a Zvířete od autorky série Skleněný trůn. Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, zaútočí na ni podivný tvor. Odvleče ji do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že tajemným únoscem je jedna z nesmrtelných bytostí, které kdysi vládly světu. Nenávist se postupně mění v lásku. Feyre čeká těžký úkol – musí přijít na způsob, jak zachránit tajuplný svět i svého únosce.

Soutěž trvá do neděle 11. září a chcete-li se zúčastnit, stačí dát ,,like“ pod tento článek na našem Facebooku a napsat, která kniha vydaná Albatrosmedia (CooBoo, Plus, Fragment, Motto, x. y. z. a mnoho dalších) se vám líbila nejvíce. Ze všech soutěžících vybereme 1 výherce, který bude následně prostřednictvím Facebookové zprávy kontaktován.

Po skončení soutěže si zkontrolujte zprávy v kolonce ,,žádosti zpráv“, právě zde může být naše zpráva o výhře. A nezapomeňte, že adresa, na kterou si chcete nechat knihu poslat, musí být v ČR. Přejeme hodně štěstí!

Soutěžní výtisk věnuje

logo-albatros-media-5162a4e38cf92