co-vsechno-me-naucila-kniha-jmmSpolečně s Metaforou jsme pro vás připravili soutěž o 3 knihy Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovat. Světoznámé dílo Jíst, meditovat, milovat autorky Elizabeth Gilbertové není třeba představovat. Ale o čem pojednává kniha, o kterou soutěžíme?

Padesát pravdivých příběhů, padesát osudů, které změnila jediná kniha

Během deseti let od svého vydání se z knihy Elizabeth Gilbertové Jíst, meditovat, milovat stal fenomén dodávající milionům čtenářů naději a sílu, aby se i oni pustili do pátrání po tom nejlepším, co se v nich skrývá, a vykročili po cestách, na něž by se jinak nikdy nevydali.
Protagonisté padesáti autentických příběhů se v knize dělí o své životní osudy. Někdy veselé, jindy smutnější, ale vždy hluboce inspirující.
Najdeme zde vyprávění o tom, jak lze najít cestu k přijetí mateřské role, jak se vzpamatovat z rozvodu, jak se vydat za skutečnou láskou nebo se vyrovnat s matčinou smrtí. Nechybí ale ani příběhy zábavné, například o hledání dokonalé pizzy, nebo o tom, jak jít za splněním snů – třeba o herecké kariéře.
Kromě hezkých chvilek strávených nad osudy jiných klade tato kniha každému čtenáři otázku: K čemu tohle všechno dokáže inspirovat vás?

Soutěž trvá do neděle 19. června a chcete-li se zúčastnit, stačí dát ,,like“ pod tento článek na našem FacebookuZe všech soutěžících vybereme 3 výherce, kteří budou následně prostřednictvím Facebookové zprávy kontaktováni.

Po skončení soutěže si zkontrolujte zprávy v kolonce ,,žádosti zpráv“, právě zde může být naše zpráva o výhře. A nezapomeňte, že adresa, na kterou si chcete nechat knihu poslat, musí být v ČR. Přejeme hodně štěstí!

Knihy do soutěže věnuje
logo