Bez názvuSoutěžte s nakladatelstvím Baronet o 3 výtisky očekávaného bestselleru Pád od R. J. Piniera. Tento sci-fi thriller je v zahraničí přirovnáván k hitu Marťan a seriálu Fringe, který se vysílal i v České republice pod názvem Hranice nemožného.

Jack Taylor odjakživa potřeboval k životu dobrodružství a adrenalin. Pro vládu testoval výzbroj a výstroj v nejrůznějších drsných prostředích, od vyprahlých pouští přes hlubiny oceánů po ledové vrcholky hor. Až mu byla i samotná Země malá…
Dalším krokem v Jackově slibné kariéře je zvlášť extrémní kousek – na vlastní kůži vyzkouší možnost strategických výsadků z kosmu. A nejde o „pouhý“ skok ze stratosféry, jaký absolvoval Felix Baumgartner nebo Joseph Kittinger. Jack se chystá vrhnout se do prázdna až z nesmlouvavé žhavé termosféry, překonat rychlost zvuku a čelit řadě možných nebezpečí: vzplanutí v atmosféře, selhání výstroje či vlastního organismu.
Jenže na to, co ho čeká dole na Zemi, ho žádný výcvik nepřipravil!

„Prvotřídní thriller z pera zkušeného profesionála. Loni jsme tu měli román Marťan od Andyho Weira, letos přebírá pochodeň Pineirův Pád.“ Open Letters Monthly

Soutěž trvá do neděle  13. března a chcete-li se zúčastnit, stačí dát ,,like“ pod tento článek na našem FacebookuZe všech soutěžících vybereme 3 výherce, kteří budou následně prostřednictvím Facebookové zprávy kontaktováni.

Po skončení soutěže si zkontrolujte zprávy v kolonce ,,žádosti zpráv“, právě zde může být naše zpráva o výhře. A nezapomeňte, že adresa, na kterou si chcete nechat knihu poslat, musí být v ČR. Přejeme hodně štěstí!

Knihy do soutěže věnuje

Bez názvu