soutezSoutěžte s námi o další knihy! Tentokrát můžete získat knihu Edith Piaf: bez lásky nejsme nic a Gumičky Loom band. Knihy do soutěže věnovala Metafora.

Pravidla soutěže jsou vám již určitě dobře známá, ale pro jistotu připomínáme: Stačí dát ,,like“ pod tento článek na naší Facebookové stránce a připsat, o jakou z těchto dvou knih máte zájem. Soutěž trvá do konce října, tedy do pátku 31. 10. 2014.

A raději znova malý dodatek –  zkontrolujte si, zda máte povolenou možnost přijímání zpráv. Stává se nám totiž, že máme výherce, ale nemůžeme jej kontaktovat, neboť nemá povoleno posílání zpráv. Nemáme tedy jak získat jeho adresu, a proto pak musíme cenu poslat dalšímu v pořadí.

A teď už k oficiálním anotacím:

Brierre Jean-Dominique – Edith Piaf: Bez lásky nejsme nic

Příběh fenomenální zpěvačky… Ze dna ulice až na vrchol světových pódií

Byl by to neuvěřitelný román – kdyby to nebyl její skutečný život.

Osud, který se stal legendou. Magickou, triumfální i tragickou…

Barvitá dobová mozaika, kterou přišli poskládat Edithini slavní souputníci, mecenáši, kolegové, přátelé, manželé, milenci i rivalové. Marcel Cerdan, Théo Sarapo, Marlene Dietrich,Charles Aznavour, Jean Cocteau, Yves Montand, Georges Moustaki… a mnozí další se svěřují s důvěrnými vzpomínkami. Slavní promlouvají o ještě slavnější.

Edith Giovanna Gassion vzlétla doslova z dlažby pařížské Pigalle až na oběžnou dráhu světové hvězdy. Zrodila se Edith Piaf. A dobyla svět.
Celý její osud byl poznamenán bizarními událostmi a tragédiemi, stejně jako divokou stravující vášní. Drobná, jen 147 cm vysoká ženička, za dveřmi svého domova zničená chorobami a závislostmi, zářila na pódiích jako světlice.

Edithina biografie patří k těm, které se čtou bez dechu jako román, a z jejích stránek jako by k nám doléhal její vášnivý, lkavý zpěv.

Bez lásky nejsme nic… A ničeho nelitujme.

Robertsová Kat, Silars-Powellová Tessa – Gumičky Loom band

SVĚTOVÝ HIT!

60 originálních ozdob tkaných z barevných gumiček

Chcete se skvěle pobavit a ještě získat originální a svěží doplňky a ozdoby?

Pak se rozhodně pusťte do tkaní z gumiček. Dál budete potřebovat už jen maličký tkací stávek a háček. Práce je snadná a neuvěřitelně rychle přibývá, takže ve chvilce budete mít spoustu pestrobarevných náramků, prstýnků, náhrdelníků…
„Gumičkování“ rychle získává velikou popularitu, tak neváhejte a připojte se. V téhle knížce najdete hnedšedesát úžasných modelů, s detailními rozkresy, návody a názornými fotografiemi.

Jen co ale zábavným gumičkám propadnete, začnete tvořit podle vlastní fantazie a žádné instrukce už nebudete potřebovat. Pozvěte třeba i kamarády a rozjeďte veselou barevnou dílnu.