Záhadný balíček s tajemnou knihou, plný všelijakých knihomolských drobností, který je možné si každý měsíc objednat. To je Knihobit. Donedávna v České Republice vůbec neexistoval. Objevil se teprve před měsícem a co se nestalo? Květnový balíček byl zcela vyprodán!

Bez názvu

U zahraničních knihomolů je velmi oblíbený Owlcrate , který funguje na podobném principu. Samozřejmě si ho můžou objednat i čeští čtenáři, pokud jim ovšem nevadí dost drahé poštovné.q

Provozovatelem Knihobita je Martin Baláž, který má na starosti hlavně vybírání vhodných knih a zákaznickou podporu, přičemž mu pomáhá dlouholetá přítelkyně Veronika Pavlíková, jež se stará převážně o administrativní záležitosti, balení a následné posílání zásilek.

Aby se náhodou nestalo, že obdržíte knihu, kterou už doma máte, při registraci na Knihobitovi je možnost, přidat si své odkazy na profily na různých knihomolských webech, např. GoodReads nebo Databáze knih. To slouží jako opatření, abyste tedy nedostali knihu již podruhé. Taktéž si tam můžete zaškrnout oblíbené žánry, aby provozovatel vůbec věděl, z jakého soudku má knihu vybírat.

yyy

Historicky první květnový Knihobit už dorazil domů všem šťastlivcům, kteří následně zaplavili sociální sítě fotografiemi či videi a následnými dojmy a poznámkami k balíčku.

dffff

Chtěli byste si i vy objednat balíček, aniž byste neměli tušení, jaká kniha na vás uvnitř čeká? Knihobit spouští objednávku na tento měsíc 15. června!

 

 

 

 

Zdroj: Knihobit.cz

Foto: www.kassidyvoinche.blogspot.cz/2015/03/owlcrate-unboxing-thoughts.html, www.snapwidget.com/v/997588338068014303, www.snapwidget.com/v/998388996734868218, knihobit.cz