SOUTĚŽMáme pro vás připravenou další soutěž! Tentokrát soutěžíme o tři knihy Templářské tajemství a tři výtisky Plavba smrti. U obou knih zažijete pořádnou dávku napětí, ostatně jejich anotace si můžete přečíst po kliknutí na každou z nich.

 

Co je potřeba udělat pro splnění podmínek soutěže? Jako vždy musíte dát ,,like“ pod tento článek na našem Facebooku a připsat, o kterou z těchto dvou knih máte zájem. Dále adresa, na kterou budeme posílat výherci knihu, musí být v ČR. Soutěž probíhá do středy, 10. prosince 2014.

Jen připomínáme – zkontrolujte si, zda máte povolenou možnost přijímání zpráv. Stává se nám totiž, že máme výherce, ale nemůžeme jej kontaktovat, neboť nemá povoleno posílání zpráv. Nemáme tedy jak získat jeho adresu, a proto pak musíme cenu poslat dalšímu v pořadí. Také se nám stává, že se výherce ani po týdnu urgencí neozve s adresou, a tudíž musíme výhru postoupit opět dalšímu výherci v pořadí. Proto si prosím nezapomeňte po skončení soutěže co nejdříve zkontrolovat zprávy, zda jste nevyhráli.

Hodně štěstí!